PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Aktualności

Mechanizm powstawania długów

Zastanawiasz się, co sprawia, że dłużnicy regulują swoje należności jedynie wobec niektórych kontrahentów? Czy chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć efektywny system zarządzania należnościami w organizacji? Chciałbyś zbudować i skutecznie zarządzać zespołem windykacyjnym? »

Zarządzaj doświadczeniem klientów – windykuj efektywnie!

Jeśli przyjąć za słuszne stwierdzenie, że w komunikacji z klientem liczy się każdy drobiazg – proces windykacji nabiera zupełnie nowego znaczenia. Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom, jak istotne z punktu widzenia długoterminowych działań jest zarządzanie procesem windykacji.... »

Sprawdź swoje biuro podróży!

Sprawdzenie biura podróży w Krajowym Rejestrze Długów kosztuje 25 zł, wycieczka którą możemy stracić w wyniku jego plajty – kilka tysięcy. Konsument, znający NIP biura podróży, może sprawdzić je za pośrednictwem strony www.krd.pl. Tam w zakładce Serwisu... »

Raport Coface – 53% więcej bankructw w I półroczu 2009 r. Tendencja wzrostowa nasila się

Problemy z regulowaniem płatności stają się przyczyną upadłości coraz większej liczby polskich przedsiębiorstw. W pierwszym półroczu 2009 roku sądy ogłosiły 309 postanowień o upadłości firm, co oznacza wzrost o 53 proc. wobec tego samego okresu roku ubiegłego. W porównaniu do rekordowego... »

Gwałtowny skok zadłużenia

Aż o 7,59 mld zł zwiększyła się wartość niespłacanych w terminie długów polskich przedsiębiorstw i osób prywatnych, osiągając poziom 70,33 mld zł. Co więcej, po kilku miesiącach spadku zaczęła też rosnąć liczba dłużników notowanych w Krajowym Rejestrze Długów – na... »

Wiesz jak uchronić firmę przed niewypłacalnym dłużnikiem?

Powszechne problemy z płynnością i rosnąca ilość ogłaszanych upadłości przedsiębiorstw, to skutki kryzysu gospodarczego jaki obecnie dotknął Europę. W konsekwencji firmy ubezpieczeniowe nie podejmują się tak często gwarantowania za należności swoich klientów. Czy istnieje zatem sposób,... »

Jak porozumieć się z dłużnikiem?

Jednym z elementów, który wpływa na kształtowanie wizerunku firmy jest niewątpliwie sposób, w jaki organizacja dochodzi swoich należności. Windykacja nie zawsze musi oznaczać zaciętą walkę z dłużnikiem, która prowadzi do zakończenia współpracy. Ma to szczególne... »
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: