PARTNERZY
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Prelekcja
Skutecznie zrekrutowany i zmotywowany zespół windykacyjny jednym ze źródeł sukcesu w odzyskiwaniu należności w czasach kryzysu
Joanna Syzdół | Coface Poland Credit Management Services Sp. Z o.o.
Wojciech Lasoń | Coface Poland Credit Management Services Sp. Z o.o.

13.50-14.40

Celem wystąpienia jest zwrócenie uwagi na istotny, a równocześnie dość często pomijany, element kompleksowego zarządzania należnościami – zarządzanie zespołem windykacyjnym. Najskuteczniejsze procedury windykacyjne na niewiele się przydadzą, jeśli nie zostaną zastosowane w praktyce przez odpowiednio zrekrutowane i wyszkolone osoby. Bez dobrze zmotywowanego zespołu windykacyjnego trudno podejmować szybkie decyzje konieczne w czasach kryzysu i zmiennej sytuacji gospodarczej. Wystąpienie to pozwoli Państwu uzyskać informacje jakie czynniki są istotne przy tworzeniu efektywnego zespołu windykacyjnego. Na jakie elementy osobowościowe należy zwrócić uwagę przy rekrutacji pracowników na stanowiska windykatorów. Kiedy stosować i jaki zakres powinny mieć szkolenia, tak aby odnosiły one pozytywny efekt, a nie tylko były przerywnikiem w pracy. Co kontrolować i jak motywować, tak aby zespół był gotowy na wyzwania związane np. z kryzysem. Wystąpienie to kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli kadry zarządzającej oraz specjalistów obszaru zarządzania należnościami poszukujących nowych rozwiązań dla swoich organizacji.

Kluczowe punkty wystąpienia

  • Rekrutacja - Jak zrekrutować skutecznego windykatora?
  • Szkolenia - Kiedy zastosować szkolenia?
  • Kontrola - Co i w jaki sposób kontrolować?
  • Motywacja - jak motywować windykatora?
Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, jest również absolwentką psychologii UW oraz Studiów Podyplomowych Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa SGH. Karierę zawodową rozpoczynała w 1999r. w międzynarodowej firmie windykacyjnej Intrum Justitia Sp. z o.o. Następnie współpracowała z kancelarią prawną Chałas i Partnerzy. W 2005r. podjęła pracę w CTL Logistics S.A. – największej prywatnej platformie logistycznej na stanowisku Kierownika Biura Windykacji. W 2006r. dołączyła do Grupy Coface jako Dyrektor Działu Windykacji w Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialna jest m.in. za budowanie strategii w zakresie kompleksowego zarządzania należnościami. Od 2009r. pełni również funkcję Dyrektora Działu Windykacji w Coface Austria Kreditversicherung AG, oddział w Polsce. Wieloletni praktyk w budowaniu efektywnych zespołów windykacyjnych oraz tworzeniu skutecznych procedur windykacyjnych.
Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Karierę zawodową rozpoczynał w 2000r. w firmie Provident Polska S.A., gdzie odpowiedzialny był za stworzenie systemu koordynacji oraz kontroli pracy oddziałów terenowych. Następnie nawiązał współpracę z Euler Hermes Sp. z o.o. W 2004r. podjął pracę w Grupie Coface jako Kierownik ds. Windykacji Komercyjnej i Zagranicznej w Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialny jest za koordynację procesów windykacji krajowej (b2b) i zagranicznej. Od 2009r. pełni również tę funkcję w Coface Austria Kreditversicherung AG, oddział w Polsce. Jest ekspertem w zakresie dochodzenia należności w bezpośrednich negocjacjach, skuteczny mediator gospodarczy.
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: